Trenere og foreldrekontakter

Oversikten oppdateres fortløpende. Ved endringer kontakt gjerne sportslig utvalg (skjonass(at)online.no) eller ansvarlig for info (vibeke(at)helstedt.no)

For å unngå uønsket e- post er @ i e- post adressene endret til (at).

NB! Oppdatering for sesongen 17 / 18 kommer snart ……

Trenere og foreldrekontakter gutter/herrer sesongen 2016-2017

Gutter/herrer        

Klasse År Funksjon Navn Telefon E- post
H2 Herrer 2.div Trener Eskil Berg Andreassen 930 16 103 eskil_berga(at)hotmail.com
    Trener Frode Skau Jonassen 954 05 808 skjonass(at)online.no
H4 Herrer 4. div Rekrutt Trener Frode Skau Jonassen 954 05 808 skjonass(at)online.no
G17/18   G-98/99 Trener Frode Skau Jonassen 954 05 808 skjonass(at)online.no
    Foreldrekontakt Nina Tommesen  45296723 ninatho3(at)gmail.com
G15/16   G-00/01 Trener Mats Sande Lysa 936 51 599 mats.sl(at)hotmail.com
    Trener Geir Friberg 907 36 669 geir.friberg(at)jrg.no
    Trener Aron Lysøbakk Teigen 455 14 341 aronlt(at)live.no
    Trener Bård Tofsland 415 08 084 billbot39(at)gmail.com
    Foreldrekontakt Mona Johnsen  97106844  mona.johnsen(at)porsgrunn.kommune.no
Foreldrekontakt Camilla Johannesen 91690204 camilla.gjerde(at)hotmail.com
Foreldrekontakt Anette Klevstad 97181509 anette.klevstad(at)telenor.com
Foreldrekontakt Ottar Vilnes 90142840 ottar-vi(at)online.no
G14   G-2002 Trener Truls Gundersen 948 55 930 truls.gundersen(at)moller.no
    Trener Andreas Jansson   Vbjansson(at)yahoo.no
    Foreldrekontakt Kjersti Nordnbotn 92018174 kjersti.nordbotn(at)ark-bb.no
    Foreldrekontakt Gro Giskehaug 918 83 740 jogis(at)online.no
G13   G-2003 Trener Øyvind Moen 958 25 603 moen(at)storgatafysioterapi.no
    Trener Lasse Wallestad 970 89 825 lasse.wallestad(at)t-fk.no
    Trener Terje Stubb-Olsen 402 36 970 stubb(at)sf-nett.no
    Foreldrekontakt Trine Gustavsen Norby 997 48 174 trine(at)sf-nett.no
G12   G-2004 Trener Bård Tofsland 415 08 084 billbot39(at)gmail.com
    Foreldrekontakt Therese M Kragset 950 59 620 tkragset(at)sf-nett.no
G11   G-2005 Trener Anstein Engravslia 911 52 483 anstein(at)toppidrettsgymnaset.no
    Trener Atle Storvik 992 49 003 atle.storvik(at)jungheinrich.no
    Foreldrekontakt Kenneth Knudsen 91165220 kenneth(at)byraa.no
Foreldrekontak Amund Myrstad 92424637 amund.myrstad(at)gmail.com
G10   G-2006 Trener Bård Tofsland 415 08 084 billbot39(at)gmail.com
    Trener Trond Runar Hørsrud 902 02 616 horsrud(at)online.no
    Foreldrekontakt  Willy Hansteen  90698756  willy(at)hansteen.org
G9   G-2007 Trener Mads Thommesen  970 81 407  mads.thommesen(at)icloud.com
Trener Ulrik Wesseltoft 474 64 372 ulrik.wesse(at)gmail.com
    Foreldrekontakt Wenche Jansen Tveitan 412 80 626 wtveitan(at)broadpark.no
G8   G-2008 Trener Erik Christoffersen 952 80 978 erik.christoffersen(at)efg.no
    Foreldrekontakt Anne Tilly Bagås 951 76 617 annetilly(at)hotmail.com
G6/7   G-2009/10  Vennligst kontakt Gutter 8    

 

 

 

Trenere og foreldrekontakter jenter/damer sesongen 2016-2017

Jenter/Damer

Klasse År Funksjon Navn Telefon E-post
D5 Damer 5 div Trener Rolf Sigurd Sigurdsen 952 05 947 rolf.sigurdsen(at)hotmail.com
J17/18   J-98/99 Trener Rolf Sigurd Sigurdsen 952 05 947 rolf.sigurdsen(at)hotmail.com
    Foreldrekontakt Gry Barstad 975 84 782 gry.barstad(at)t-fk.no
J15   J-2001 Trener Sølve Sundrehagen 468 35 655 solve(at)thecorebar.com
    Hjelpetrener Sindre Svines
    Foreldrekontakt Kristian Raflund 411 95 055 kristian(at)uraedd.no
    Lagleder Roger Nordbakk 906 33 320 rnordbk(at)online.no
J14   J-2002 Trener Frode Skau Jonassen 954 05 808 skjonass(at)online.no
    Trener Mariann Eriksen 950 51 818 mar2eri(at)start.no
    Foreldrekontakt Mariann Michelsen 472 63 959 mariann.michelsen(at)gmail.com
    Foreldrekontakt Birgitte Tovslid 916 45 882 soeftingb(at)hotmail.com
J13   J-2003 Trener Atle Storvik 992 49 003 atle.storvik(at)jungheinrich.no
    Trener Gry Guldbransen 934 85 062 gry.beate.gulbrandsen(at)porsgrunn.kommune.no
    Trener Per Vågsether 915 37 865 per(at)tormatic.no
    Foreldrekontakt Ida Tilly (lag 2) 938 77 126 idaacec_tilly(at)hotmail.com
    Foreldrekontakt Sten Knutsen (lag 1) 901 21 813 sten_knutsen(at)hotmail.com
J12   J-2004 Trener Cathinca Gjestland 916 70 446 cathinca.gjestland(at)gmail.com
    Trener Erik Dørhellen 905 04 421 erik.dorhellen(at)hydro.com
    Trener Linda Sandsdalen 472 67 266 linda.sandsdalen(at)porsgrunn.kommune.no
    Foreldrekontakt Kristin Eikeland 404 64 155 kristin.eikeland(at)sthf.no

kriseikeland(at)hotmail.com

    Foreldrekontakt Lene Solgaard 913 81 610 lene79sol(at)hotmail.com

tsolga(at)online.no
J11   J-2005 Trener Pål Magnussen 990 16 399 pal.magnussen(at)sf-nett.no
    Trener Thomas Riggenholt 971 37 208 thomas.riggenholt(at)solarnorge.no
    Foreldrekontakt Mari Kristine Holmer Pisani 975 65 511 marikfeyling(at)yahoo.no
J10   J-2006 Trener Tanja Kristensen 924 96 914 tanja-kr(at)frisurf.no
    Foreldrekontakt Vibeke Vrålid 982 19 500 vibeke.vralid(at)evry.com
J9   J-2007 Trener Stian Karlsen 91311221 stiankarls1(at)hotmail.no
    Foreldrekontakt  
J8   J-2008 Trener Borghild Bjerketvedt 402 91 424 borghild.bjerketvedt(at)gmail.com
    Trener Kristine Eilertsen 404 95 247 kristine.liane.eilertsen(at)porgrunn.kommune.no
    Foreldrekontakt  Stan Rennesund  92018104  stian.rennesund@orkla.no
J6/7   J-2009/10  Vennligst kontakt Jenter 8   

 

Veteran
Gutter 35
Gutter 40 Andreas Bjørneboe 926 65 190
Gutter 50 Jørgen Young 900 34 666 j.young(at)isola.no